ترانسفر تشریفاتی

انجام کلیه ترانسفر تشریفاتی در استان تهران با خدمات ویژه شرکت اجاره خودرو الماس انجام می شود. شما می توانید با فقط یک تماس درخواست خود را مبنی بر رزرو و ارائه خدمات ترانسفر تشریفاتی به شرکت الماس ارائه دهید.

ترانسفر تشریفاتی در محدوده شهر و استان تهران انجام می شود و ارائه این خدمات خارج از این محدوده باید با هماهنگی صورت پذیرد.

ترانسفر تشریفاتی خدمات خودرو با راننده

ترانسفر تشریفاتی خدمات خودرو با راننده

ترانسفر تشریفاتی چیست؟

ترانسفر تشریفاتی به انجام حمل و نقل خودرویی به صورت تشریفاتی گفته می شود که اغلب این حمل و نقل با خودروهای لوکس و رانندگان دوره دیده ی تشریفات انجام می شود. ترانسفرهای تشریفاتی مخصوص استفاده انواع شرکتهای خصوصی و دولتی برای جابجایی افراد مهم است. این حمل و نقل ها می تواند درون شهری و برون شهری باشد.

چرا از ترانسفر تشریفاتی استفاده کنیم؟

با پیشرفت جوامع و نیاز به امر تشریفات تجاری، استفاده از ماشین های لوکس برای جابجایی افراد مهم به چشم خورد. سازمان ها و شرکتهایی که قصد انجام چنین کاری را دارند برایشان از نظر اقتصادی به صرفه نیست که به منظور جابجایی مهمانان خود که چند بار در سال انجام می شود یک یا چند خودرو را خریداری کرده و در پارکینگ سازمان نگهداری کنند. از این رو استفاده از خدمات ترانسفر تشریفاتی بسیار به صرفه و عالی به نظر می رسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه رزرو و انجام خدمات ترانسفر تشریفاتی با ما تماس بگیرید.