ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی خدماتی است که به منظور عبور و مرور به فرودگاه به صورت تشریفاتی انجام می شود. ترانسفر فرودگاهی خود یک ترانسفر تشریفاتی است که به منظور رفتن یا بازگشتن به فرودگاه انجام می گیرد.

برای انجام ترانسفر فرودگاهی شما می توانید با انتخاب خودرو خود از لیست خودروها درخواست خود را فقط با یک تماس با ما در خصوص ترانسفر فرودگاهی در میان بگذارید.

ترانسفر فرودگاهی چیست؟

ترانسفرهای فرودگاهی به انجام حمل و نقل به صورت رفت و برگشت با خودروهای نیمه لوکس و لوکس از مبدا به فرودگاه و یا بلعکس گفته می شود. این خدمات مربوط به استفاده افراد خاص و مهم است که قصد دارند سفر راحتی را از فرودگاه به داخل شهر و یا بلعکس داشته باشند. هدف این خدمات معمولا سازمان ها و شرکتهایی هستند که قصد دارند مهمانان ویژه ی خود را با این خدمات جابجا نمایند. البته این خدمات به افراد شخصی نیز ارائه داده می شود.

ترانسفر فرودگاهی با خودرو های لوکس و رانندگان مجرب

ترانسفر فرودگاهی با خودرو های لوکس و رانندگان مجرب

خدمات ترانسفر فرودگاهی

خدماتی که در زمینه ی ترانسفر های فرودگاهی شامل می شود عبارت است از :

  • انجام کلیه حمل و نقل های مسافری بین فرودگاه و شهر مقصد و بلعکس
  • انجام ترانسفر با ماشین های لوکس و رانندگان مسلط به زبان

مرکز اجاره اتومبیل با راننده الماس با داشتن ناوگانی مجهز به ماشین های لوکس و رانندگان مناسب آماده ارائه انواع خدمات ترانسفر های فرودگاهی در شهر تهران است.

ترانسفر به فرودگاه امام خمینی (ره)

شما از هر کجای شهر تهران که باشید می توانید درخواست ترانسفر تشریفاتی به فرودگاه امام خمینی را بدهید. خدمات ترانسفر ما در فرودگاه امام به صورت بلعکس نیز داده می شود و شما می توانید این خدمات را در فرودگاه امام نیز دریافت نمایید.

ترانسفر به فرودگاه مهرآباد

انجام خدمات ترانسفر به فرودگاه مهرآباد و بلعکس توسط ناوگان حرفه ای مجموعه ی الماس انجام خواهد شد. شما می توانید جهت انجام کلیه خدمات ترانسفر تشریفاتی به فرودگاه مخصوصا فرودگاه مهرآباد با ما تماس بگیرید.